راهنمای خریدلوازم ورزش رزمیلوازم ورزشی

4 مدل بهترین کیسه بوکس که با آن حرفه‌ای میشوید

بهترین کیسه بوکس برای تبدیل شدن به یک بوکسور حرفه‌ای کدام است؟ راهنمای خرید بهترین کیسه بوکس برای منزل و باشگاه که در پیشرفت و حرفه‌ای شدن شما موثر است.

لوازمی که برای بوکسور شدن نیاز دارید (کلیک کنید): لوازم مورد نیاز بوکس

اگر از کیسه بوکس استفاده کنیم چه اتفاقی میافتد؟

بهترین سایز کیسه بوکسکیسه بوکس به نوعی بهترین رفیق بوکسور‌ها یا بهتر است بگوییم بهترین حریف تمرینی بوکسور‌ها است. طبق تجربه و تحقیق افرادی که استفاده زیادی از کیسه بوکس داشته اند و زمان زیادی را با کیسه بوکس تمرین کرده اند، آمادگی بیشتری از افراد دیگر داشته اند.

فواید مشت زدن به کیسه بوکس و تمرین با آن

 • افزایش قدرت دست‌ها و پاها
 • محکم شدن مفاصل: پس از مدتی تمرین به ندرت مفاصل مقاوم می‌شوند.
 • افزایش شگفت انگیز قدرت بدنی: با استمرار در تمرین قدرت بدنی شما افزایش میابد.
 • آمادگی بیشتر برای مسابقه و مبارزه: بهترین راه کار برای آماده شدن برای مسابقات بوکس، تمرین با کیسه بوکس است.
 • یادگیری بهتر حرکات تمرینی بوکس: به سادگی میتوانید حرکات را با کیسه بوکس اجرا کنید.

آیا تمرین با کیسه بوکس عصبانیت را کاهش میدهد؟

خیلی از افراد هستند که این باور را دارند که با مشت زدن به کیسه بوکس عصبانیت در آنها کاهش میابد. این موضوع را نه میتوان تکذیب و نه تایید کرد.
tik-nicelist.ir اما در افراد مختلف این امر متفاوت بوده و هستند افرادی که با این کار و ضربه زدن به کیسه و میت بوکس آرامش پیدا میکنند و استرس آنها از بین میرد.

آیا کیسه بوکس برای حرکات کیک بوکسینگ مناسب است؟

کیک بوکسینگ هم مانند بوکس طرفداران زیادی دارد. ورزش کیک بوکسینگ ترکیبی از حرکات دست و پا است. اما اگر به دنبال کیسه بوکسی برای تمرین حرکات کیک بوکسینگ هستید باید کیسه بوکسی را انتخاب کنید که بتوانید تمامی‌حرکات را با آن تمرین کنید.

کیسه بوکس‌هایی که برای کیک بوکس کاربرد بیشتری دارند، شامل کیسه بوکس سنگین در سایز بلند می‌باشد که به شدت برای تمرینات کیک بوکس کاربرد دارد.


دقت کنید که برای تمرینات با کیسه بوکس از دستکش مناسبی استفاده کنید پس حتما مقاله بهترین دستکش بوکس هم بخوانید.


چگونه کیسه بوکس بسازیم؟

شاید خیلی از افراد به دنبال این باشند که خودشان با وسایل خانگی برای خود کیسه بوکسی را فراهم کنند. برای ساخت کیسه بوکس میتوانید از کیف‌های کهنه مناسب را انتخاب کنید و آن را پر کنید.

برای پر کردن میتوانید از شن، لباس و پارچه استفاده کنید تا سنگین شود. اما دقت کنید انتظار زیادی نباید داشت و هرگز مانند کیسه بوکس‌های استاندارد نخواهد شد.

آیا کیسه بوکسی که خودمان بسازیم کاربرد دارد؟

کیسه بوکس‌های خانگی شاید آن استاندارد‌های لازمه را نداشته باشد و انگیزه ای درون ما ایجاد نکند، و از همه مهمتر تمرین با آن سخت باشد. پس بهتر است برای اینکار از کیسه بوکس‌های ارزان قیمت استفاده کنیم. به عنوان مثال کیسه بوکس ایستاده از کیسه‌هایی می‌باشد که نمیتوان به صورت خانگی ساخت و استفاده کرد.

نکاتی که باید برای خرید بهترین کیسه بوکس رعایت کنید

 • در خرید کیسه بوکس باید به نکاتی همچون محتویاتی که با استفاده از آن کیسه پر شده است و روکش کیسه و از همه مهمتر دوخت کیسه بوکس توجه داشته باشید تا بتوانید بهترین استفاده را از محصول خریداری شده ببرید.

بهترین سایز کیسه بوکس

یکی از مواردی که در خرید آنلاین کیسه کیسه بوکس باید به آن دقت کنید، سایز کیسه است. کیسه بوکس در سایزهای مختلفی مانند 90 در 30 یا 120 در 30 در بازار موجود است. اما شما با توجه به سلیقه و نیاز خود باید سایز کیسه را انتخاب کنید چون تمامی‌سایزها استاندارد هستند و برای مشت زنی مناسب است.

بهترین مارک کیسه بوکس

کیسه بوکس هم مانند دیگر وسایل بوکس توسط برند‌های مختلفی تولید شده است و در بازار موجود است. سه برند کیسه بوکس که در بازار محبوبیت بیشتری داشته اند:

 • کیسه بوکس گرین هیل: یکی از مشهورترین کیسه بوکس‌ها در بازار، کیسه بوکس گرین هیل می‌باشد. برند گرین هیل در بازار ایران سرو صدای زیادی به پا کرده است و در دسته کیسه بوکس‌های سنگین بسیار برای بوکسور‌ها محبوب شده است.
پیشنهاد ویژه:  لوازم مورد نیاز بوکس

کیسه بوکسی عالی + نظراتی که خریداران داده اند

 • کیسه بوکس شیرو: شیرو یکی دیگر از برند‌های کیسه بوکس است که باز هم در بازار ایران فروش خوبی داشته است. محصولات این برند قیمت‌های مقرون به صرفه ای دارد و کیفیت آن بسیار عالی است. که یکی از گزینه‌های مناسب برای خرید کیسه بوکس است که پیشنهاد می‌شود با بررسی و تحقیق‌های بیشتر از آن استفاده کنید.

کیسه بوکس شیرو 100 هزارتومانی

 • کیسه بوکس آدیداس: آدیداس که قطعا همه ما اسم آن را شنیده ایم در میان پوشاک ورزشی کیسه بوکس هم تولید کرده است و در فروشگاه‌های ایران قابل تهیه است. البته توجه داشته باشید که این برند نمونه اصلی محصولات آن بسیار کمیاب و نمونه‌های غیر اصلی فراوان است. پس در صورت قصد خرید کیسه بوکس آدیداس، به این نکته دقت داشته باشد.

خب! آماده اید بریم برای حرفه ای شدن؟ 👊

اما در ادامه 4 مدل از کیسه بوکس‌هایی که بیشترین کاربرد را دارن به شما معرفی میکنیم. دقت داشته باشید توضیحات هر مدل را با دقت بخوانید و از اطلاعات مفیدی که اختیار شما قرار داده ایم به خوبی استفاده کنید. لازم به ذکر است که از هر توضیح اضافی و وقت گیر دوری کرده ایم.

کیسه بوکس آویزی

کیسه بوکس مدل آویزی یکی از بهترین و رایج ترین کیسه‌هایی هست که توسط بوکسور‌ها مورد استفاده قرار میگیرد. ناگفته نماند شاید این مدل کیسه را، کیسه بوکس سنگین هم بشنوید.

کیسه‌های آویزی در مدل‌های مختلفی مانند چرمی‌و در سایز‌های بزرگ و کوچک در بازار عرضه شده است.


چرا کیسه بوکس سنگین؟ علت این موضوع این است که کیسه بوکس‌های آویزی اکثرا وزن زیادی دارند تا از حرکت‌های بیجا جلوگیری شود و تعادل خود را حین تمرین حفط کند.


با کیسه بوکس آویزی قدرتمندتر میشوی!

این نوع کیسه به علت بالایی که دارد به شدت روی قدرت دست شما تاثیر مثبت میگذارد. اما دقت کنید برای جلوگیری از آسیب دیدن تاندون‌ها حتما از بانداژ بوکس بوکس استفاده کنید.

کیسه بوکس‌های سنگین (کلیک کن)

کیسه بوکس گلابی (با این کیسه میتونی سرعتی بشی)

بهترین کیسه بوکسکیسه بوکس مدل گلابی یا به گفته بسیاری افراد کیسه سرعتی Speed Bags. این مدل کیسه برای بوکسور‌هایی که قصد بالا بردن سرعت دست‌های خود را دارند بهترین کیسه بوکس است و به شدت کاربرد دارد.

کیسه گلابی شکل اکثرا از باد یا هوا تشکیل شده است و معمولا به دیوار یا سقف اتاق یا محل مورد نظر قابل نصب است.

تاثیرات کیسه بوکس‌های سرعتی یا گلابی

 • افزایش تمرکز چشم و دست
 • بالا بردن سرعت دست هنگام مشت زنی
 • حفظ تعادل و روان شدن دست‌ها

کیسه بوکس سرعتی 200 تومانی

مانکن یا کیسه بوکس آدمکی

خب کیسه بوکس آدمی‌یا بهتر است بگوییم یک حریف تمرینی برای شما محسوب میشود. تجربه بوکسور‌ها ثابت کرده است که این مدل کیسه روند پیشرفت شما را در مسیر بوکسور شدن کوتاه تر میکند.

اما خیلی افراد به دلیل این که قیمت این کیسه بوکس زیاد است و گرانتر از مدل‌های دیگر است، قادر به خرید آن نمی‌باشند.

پیشنهاد جایگزین مانکن بوکس: روزانه به مدت ده دقیقه جلو آیینه به صورت مستقیم حرکات مختلفی مانند هوک، آپرکات و چپ و راست را انجام دهید بعد از مدتی تاثیر اینکار را خواهید دید.

اما اگر بتوانید کیسه بوکس آدمکی را تهیه کنید به یقین میتوان گفت رشد چشمگیری را در این عرصه خواهید داشت.

کیسه بوکس آدمی‌+ قیمت‌ها

کیسه بوکس دیواری بهتر است یا ثابت

نمونه ای رایج دیگر از دسته کیسه بوکس‌ها که بیشتر برای منزل مناسب است. اما توجه داشته باشید که سالن‌های رزمی‌زیادی هستند که از کیسه بوکس دیواری استفاده میکنند.

tik-nicelist.irکیسه بوکس‌های ثابت که به دیوار نصب میشوند، فضای کمی‌اشغال میکنند و حتی برای ساختمان‌های مختلف مانند آپارتمان هم مناسب میباشد.

اگر به ورزش بوکس علاقه دارید میتوانید این کیسه را تهیه و منزل نصب کنید و با تمرین‌های منظم به یک بوکسور تبدیل شوید.

تا به حال ست بوکس دیدی؟ بزن ببینبهترین کیسه بوکس‌ها برای خرید:

در ادامه کیسه بوکس‌هایی که مناسب برای تمرینات بوکس در آپارتمان، خانه و حیاط یا سالن ورزشی هستند را معرفی میکنیم.


کیسه بوکس شیرو کد 001 ارتفاع 90 سانتی‌ متر

کیسه بوکس شیرو

 • ارتفاع: ۹۰ سانتی‌متر
 • قطر ۲۸ سانتی‌متر
 • وزن۱۰.۴۰۰ گرم
 • پر شده با: فومپس از کامل شدن تحقیقات این بخش آپدیت میشود.

اگر مدل‌های دیگری از کیسه بوکس استفاده کرده اید نظر خود را در بخش نظرات برای دیگران به اشتراک بگذارید و به کامل شدن این مقاله کمک کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 4.7]

‫2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا